Mapa Česka Jednorázové akce Stálé expozice Pohledy s hrady a zámky Panofotky Diskuzní fórum Naše služby Přidat objekt English version
Hrady, zámky a jiné památky Muzea a galerie Hotely, penziony a jiné ubytování Restaurace English version

 
 
   
 Naše služby
  Přehled našich služeb včetně ukázek a ceníku naleznete zde.
 
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Areál bývalého kamenouhelného dolu Michal, Exteriér - Národní kulturní památka Důl Michal v Ostravě - Michálkovicích
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Reklama
 
 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

promiň
Autor:láska
Email:
Pocet reakcí:13
Text příspěvku: Miluji tě
 
Datum vložení:2.2.2005 12:40
Odpovědět ...

 

RE: promiň
Autor:abc
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: škoda, že chybí podpis
 
Datum vložení:2.2.2005 12:44
Odpovědět

..
Autor:láska
Odpověď komu: abc
Email:
Text příspěvku: ty víš, kdo jsem. Jsou zde příspěvky od tolika ženskejch, a ty děláš nejvěrnějšího chlapa na světě. To neni správný.. Trpím nenaplněnou láskou... Kašlu na všechno a ani to mi nepomáhá na tebe zapomenout, stále tě vidím před sebou, a vím, že už tě nikdy nespatřím.. Miluji tě natolik, že mě to až bolí!!
 
Datum vložení:4.2.2005 13:14
Odpovědět

RE: ..
Autor:abc
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: Snad vím, ale co dělat, když schválně mateš střelku mého kompasu ... nejvěrnější chlap na světě ... něco takového tvrdit nemám právo. Nicméně jsem snad nikdy žádné nezahnul ... že mám své slabosti ... ale snad s nimi zápasím a snad by se s nimi dalo při troše dobré vůle z obou stran žít. Jestli mě miluješ, ozvi se ještě, když si upřímně a s dobrou vůlí promluvíme, určitě najdeme nějakou formu vzájemného vztahu, která nás oba dva bude nesmírně obohacovat.
 
Datum vložení:7.2.2005 00:00
Odpovědět

ty víš..
Autor:láska
Odpověď komu: abc
Email:
Text příspěvku: ..že tě nesmírně miluji, ale nesnesu takový nátlak, jenž moje srdce žene ke zdi. Každým ránem se v mé hlavě proháníš se srdcem na dlani, pokaždé když je mi smutno, pláču a trápí mě představa, že jsem mohla být tvá.. Když jdu spát, myslím na tebe, že bys třeba mohl usínat vedle mě a držet mě v náručí.. Tak moc tě miluji, až z toho skoro ani nemůžu dýchat. Odpusť mi to, že jsem zbabělá a nemám sílu jít do toho, co mi hned nabízíš. Přeju ti, abys brzy našel někoho, koho budeš skutečně milovat, a s kým ti bude tak nádherně, že se ti svět najednou bude zdát krásnější.. Až budeš dnes usínat, prosím, vzpomeň si na mě a snaž se přes noc zapomenout, jak na mě, tak na svět, který sme spolu mohli žít. Jinak se oba zblázníme, zapomeň a žij dál, beze mne..
 
Datum vložení:7.2.2005 18:31
Odpovědět

Navždy ztracená lásko ...
Autor:abc
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: ... Tvé přání se splnilo, našel jsem někoho, koho skutečně miluji, s kým je mi tak nádherně, že se mi svět najednou zdá krásnější ... Přeju Ti, aby se Ti to podařilo také a jsem si jistý, že se tak stane. Nebyla jsi zbabělá, to ve mně nebylo dost síly, takže Ty se nemáš za co omlouvat. Věř mi nicméně, že vše, co jsem Ti říkal, jsem myslel upřímně. Už si o tom ale nepopovídáme, jak řekla moje partnerka a promluvila mi tím z duše, nemá cenu pokoušet osud a také, že dát se je jistý závazek. Kdyby Ti někdy bylo tak, že si budeš myslet, že je Ti nejhůř, kdykoli se na mě obrať, telefon máš, budu rád, když Ti budu moct v čemkoli pomoct (čímž nechci říct, že splním každé Tvé přání). Nikdy na Tebe nezapomenu, na Tvou duši ani na Tvé krásné oči. Odpusť mi, ale nechci a nebudu už Ti dál odpovídat.
 
Datum vložení:8.2.2005 01:41
Odpovědět

ne..
Autor:láska
Odpověď komu: abc
Email:
Text příspěvku: ..připadá mi že to není pravda, jen mi chceš ublížit, jen chceš aby mi bylo jako bylo tobě, že je to tak, prosím, řekni že je to tak!!! Nedokážu bez tebe žít a tohle mi ubližuje, Aleši, nesmíš to tak nechat, řekni že to byla lež a stále tady jsi pro mě, jen pro mě, prosím, řekni to!!! Nedokážu zadržet slzy, prosím, nedělej mi to, vím že jsem se k tobě chovala hrozně, ale miluji tě a potřebuji tě, prosím, žij pro mě a já budu žít pro tebe, tak jako jsi to chtěl.. Nic horšího si mi nemohl napsat, než to, co jsi napsal, jedině tak jsem si uvědomila, že s tebou vážně chci žít, pojď ke mě a pokusíme se o to, nemůžeš hned milovat jinou, Aleši, nemůžeš.. Nebo si měl v plánu mi zničit život a jít dál, nechat po sobě jen bolest v srdci dívky, které jsi sliboval štěstí a lásku?? Jsi zlý, hodně zlý, jestli to takhle necháš, vím, také jsem ti ubližovala, ale jen proto, že jsem se najednou všeho bála.. - nechat školy, jít pryč, ale kdybys tak nespěchal, a nechtěl si mě hned vzít, byly bychom spolu, i teď. Aleši, vrať se mi, moje srdce přestává tlouct a to tvojí vinou.. Nemůžu žít bez tebe..
 
Datum vložení:8.2.2005 11:31
Odpovědět

RE: ne..
Autor:Okolojdoucí
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: Hele, lidi, připište sem něco, jak to dopadlo, to je lepší než rodinná pouta :-)
 
Datum vložení:17.7.2006 03:54
Odpovědět

RE: RE: ne..
Autor:Bob
Odpověď komu: Okolojdoucí
Email:
Text příspěvku: tolik vztahů vyšumí do ztracena, do je dneska doba na houby ...
 
Datum vložení:25.3.2007 03:31
Odpovědět

RE: ne..
Autor:Náhodný čumil
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: To jsou věci.
 
Datum vložení:7.12.2006 14:54
Odpovědět

RE: promiň
Autor:Big L
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: no co to tady je :-)) nechcete si to vyříkat osobně?
 
Datum vložení:18.4.2005 17:58
Odpovědět

RE: promiň
Autor:bbmaky
Odpověď komu: láska
Email:
Text příspěvku: Jen by mě zajímalo, jak to dopadlo :o)
 
Datum vložení:10.8.2005 17:57
Odpovědět

RE: RE: promiň
Autor:Tankbuster
Odpověď komu: bbmaky
Email:
Text příspěvku: řekl bych, že to vyšumělo do ztracena ...
 
Datum vložení:11.8.2005 02:03
Odpovědět

RE: RE: RE: promiň
Autor:Litvinov
Odpověď komu: Tankbuster
Email:
Text příspěvku: škoda
 
Datum vložení:11.12.2006 12:17
Odpovědět

 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz